Seinvlaggen
     
 

COMMISSIES

 

Logo Nautilus
NAW-gegevens
 

 

 

FinanciëleCommissie
Lid: De heer Fons van Hoof

Lid: De heer Harrie Kleukers
Lid: De heer Hans Thomassen
Lid: De heer Hans Strijbos

 

LangetermijnCommissie

De commissie adviseert het bestuur in toekomst gerichte besluiten, zowel organisatorisch als financieel.

Voorzitter: De heer Hans van Kemenade

Lid: De heer Geert Plattel

Lid: De heer Hans Strijbos

Lid: De heer Pieter Veenhof

Lid: De heer John Waeyen

Lid: De heer Jo Dohmen

 

LigplaatsCommissie
Voorzitter: De heer Ton Blommers
Lid: De heer Leon Stelten

Lid: De heer René Houtermans
Lid: De heer Erik Richter
Lid: De heer Kim van Kemenade

 

TechnischeCommissie

Voorzitter: De heer Huub Maessen
Lid: De heer Jo Meerts
Lid: De heer Jo Simons

Lid: De heer Rob Suur

Lid: De heer Chris Paulissen
Lid: De heer Jo Goertz

 

EvenementenCommissie

Lid: Mevrouw Inger Cillekens

Lid: De heer René Houtermans

 

KascontroleCommissie

Lid: Mevrouw Carla Klaver (periode juni 2021 tot en met april 2024 - boekjaar 2021-2022-2023)

Lid: De heer John Crijns  (periode april 2022 tot en met april 2025 - boekjaar 2022-2023-2024)
Lid: De heer Fons van Hoof (periode april 2022 tot en met april 2025 - boekjaar 2022-2023-2024)

 

 

 

 

Roermondse Watersport Vereniging Nautilus | Maasboulevard 4 | 6041 LX ROERMOND |